Zakwaterowanie na Słowacji


Veľký Meder- Thermal Corvnius - Hotel Orchidea***  • Veľký Meder położony jest wpołudniowej części Słowacji Zachodniej. W świadomości  społecznej miasto zapisało się w kraju jak izagranicą dzięki kąpielisku termalnemu oferującemu 8 basenów z leczniczą wodą termalną. Poza turystyką motorową miastoposiada wiele możliwości uprawiania dyscyplin sportowych. Veľký Meder leżyna Nizinie Poddunajskiej ,w południowo-zachodniej  części WyspyŻytniej, w jednej z jej  czterechdominujących wyniesień. Miasto usytuowane jest pomiędzy Komárnem a Dunajską Stredą.Teren Veľkiego Mederu uważany jest za jeden z najcieplejszych regionówSłowacji.


  • Veľký Meder  należy do najbardziej znanych ipopularnych regionówpołudniowej Słowacji, gdzie można spędzić naprawdę przyjemny urlop letni. Wregionie tym znajdziecie takie znane miasta jak: Veľký Meder, Dunajská Streda, Číčov i Topoľníky. Głównym centrum tegoregionu jest miasto Veľký Meder znanejako uzdrowisko z jego największym klejnotem– leczniczą wodą termalną i ciekawą historią. Veľký Meder zaistniałdzięki kąpielisku termalnemu, które zostało otwarte w 1974 roku. Woda termalna ma podobnyskład do źródeł pieszczańskich i pozytywnie wpływa na leczenie stawów iprzemęczonych mięśni oraz na ogólną regenerację organizmu. Tutaj wywierconezostało najcieplejsze źródło wody termalnej na terenie  Słowacji (92 ° C). Całe kąpielisko termalne usytuowane jest naok.100 ha parku leśnego.
 


Czy znacie termy Veľký Meder?
1) Idealne miejsce na leczenie chorób układu ruchowego.
2) Idealne miejsce dla rowerzystów, rodzin z dziećmi i emerytów. Największa ilość słonecznych dni na Słowacji uprzyjemni Wam Wasz pobyt w Veľkym Mederze.
3) Na jeden dzień możecie wyskoczyć do zabytkowego miasta Gyor, Komarna, albo odwiedzić pobliskie stolice Budapeszt, Bratysławę albo Wiedeń.
4) Pobyty, akcje i zakwaterowanie macie bez pośredników i w najlepszych cenach.